Երևանի երկու վարչական շրջանում գրեթե երկու օր ջուր չի լինի
Պլանային աշխատանքներով պայմանավորված, մայիսի 23-ին ժամը 10:00-ից, մինչև մայիսի 24-ը ժամը 22:00-ն կդադարեցվի Երևանի Կենտրոն և Էրեբունի շրջանների ջրամատակարարումը, հայտնում է «Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը։
Ջուր չի լինի․
Կենտրոն վարչական շրջանի` Չարենցի փողոցի և նրբանցքների, Ալ.Մանուկյան, Ե.Քոչարի, Քաջազնունու, Ռոստոմի, Տոլստոյի, Արհեստավորների, Կորի, Ս.Վրացյան, Զավարյան, Ֆիզկուլտուրնիկների, Գրողների, Աղյուսագործների, Շարա Տալյան, Հերացի, Այգեստան, Հր.Շահինյան, Քրիստափորի, Նար Դոսի, Իսահակյան, Կորյունի, Աղայան, Թամանյան, Բայրոնի, Բուզանդի, Գ.Քոչարի, Արամի, Տերյան, Ղ. Փարպեցի, Ե. Կողբացու, Հյուսիսային պողոտայի, Եկմալյան, Մայիսյան փողոցների, Մոսկովյան փողոցի և անցուղու, Մյասնիկյան 1-15, Սայաթ-Նովայի 1-18 և 28-44, Վարդանանց 20-130, Խանջյան 37, 39, 43, 47/1 համարների, Թումանյան 28-41, Սարյան 1-35 կենտ, 4-12, 16-20, 28-40 զույգ համարների, Լեոյի 1-9, Աբովյան 11-66ա, Նալբանդյան 23-59, 102-130 համարների, Մ. Մաշտոցի 10-60, Ամիրյան 18-30, Պուշկինի 11-72, Սարմենի 1-10 համարների, Տ.Մեծի 15-80 համարների և փողոցի նրբանցքի, Բաղրամյան 1-5 համարների և փողոցի նրբանցքի, Խորենացու 31-236 համարների և փողոցի նրբանցքների, Երևանի ոստիկանության վարչության, Ազգային անվտանգության ծառայության, Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարանի եւ 1-ին համալսարանական հիվանդանոցի, Մարգարյան հիվանդանոցի, Սպենդարյանի անվան օպերայի և բալետի ազգային ակադեմիական պետական թատրոնի շենքերի,
Էրեբունի վարչական շրջանի՝ Որմնադիրների, Օստրովսկու, Երկաթգծի, Չեռնիշևսկու, Միչուրինի, Ծատուրյան, Ծխախոտագործների, Գետառի, Բեռնակիրների, Լիսինյան, Բուռնազյան, Երկաթգծի փողոցների, Սարի-Թաղի 1-3 փողոցների և 1-10 շարքերի, Աճեմյան փողոցի և նրբանցքների, Բելինսկու 1-30, Սուվորովի 1-30, Լոմոնոսովի 1-30, Լ.Մելիքյան 1-30, Սասունցի Դավիթի 13, 70/1, 70/2, 70/3, Մուրացանի 1-30, Գլինկայի 1-25 համարներում: