ՀԷՑ. Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 16-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Դավթաշեն 2-րդ թաղ․ 19, 20, 21, 22 շենքեր, Շահումյան 14 փողոց և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորքի թաղի առանձնատներ, Նորքի Այգիներ 303, 302/3 առանձնատներ, Նորք 113, 92, 117 առանձնատներ, Նորք՝ Չինարի ծառի հարակից առանձնատներ, «Արփինե և Արփինե» ՍՊԸ, թիվ 11 փոստային բաժանմունք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ս․Տարոնցի փ․ 15, 16, 30, 32 շենքեր, Ս․Տարոնցի նրբ․ 10, 12, 14 շենքեր, Ներքին Շենգավիթ 9փ․ 1 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մաշտոցի պող. 50, 50ա շենքեր, Կորյունի փ. 23, 23/37 շենքեր,
«Դինամո» մարզադահլիճ, Կենտրոն ոստիկանության բաժին, Սայաթ-Նովայի պող. 19, 19/1 շենքեր, Ալ․ Մանուկյան, Թումանյան, Բելյակովի, Նալբանդյան, Տպագրիչների, Հանրապետության, Սայաթ-Նովայի, Աբովյան, Ավ․ Պետրոսյան, Խանջյան, Վարդանանց փողոցների բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ մասնակի, Ա․Տիգրանյան փ. 20, 21, 38 շենքեր և 11-60 առանձնատներ,
Չոլակյան փ. 1-42 առանձնատներ, Վր․Փափազյան փ. 1-55 առանձնատներ, Կոմիտասի պող. 49/4, 49/11, 49/12 շենքեր, Բարբյուսի փ. 60/1, 63/1, 63, 65, 66, 67 շենքեր, Սևաստոպոլյան փ. 6 շենք, Կիևյան փ. 1Բ շենք, Բարբյուսի փ. 31-62/1 առանձնատներ, Սեպուհի փ. 18-20 առանձնատներ, Սարկավագի 3-րդ փակ. 62-66 առանձնատներ, Բաղրամյան պող. 28, 30, 42, 44, 46, 48, 50, 50Ա, 50Բ շենքեր և 1-ին նրբանցք, Լեռ Կամսարի փ. 4 շենք և 1-15 առանձնատներ,