Կրտսեր օգտատերերը կկարողանան բարեգործություն անել․ Idram Jounior
Տիկնիկային թատրոնի փոքրիկ այլցելուներին հենց մուտքի մոտ դիմավորում է Idram Junior-ը: Օգնում տեղում ներբեռնել հավելվածը, անցնել նույնականացում, ստանալ քաղցրավենիք, լավ տրամադրության մեծ բաժին ու իհարկե անկնկալ: Այսպես նաև սկզիբ է դրվում Ի Դրամի եվ տիկնիկային թատրոնի գործակցությանը:
Ռեժիսոր Սամսոն Մովսիսյանն ասում է, դեռ երկար ճանապարհ ունեն անցնելու, դրա արդյունքը երեխաները կտեսնեն հետո, նրանց մեկը մյուսից հետաքրքիր ներկայացումներ են սպասվում: Ի դրամ Ջունիորի օգնությամբ ներբեռնված հավելվածում գրանցվելուց հետո կրտսեր օգտատերը կարողանում է ինքնուրույն կատարել անհպում վճարում, սովորել ֆինանսական գրագիտություն ու անվտանգ կառավարել միջոցները: Եվ իհարկե այս ամենը ծնոնղների վերահսկողությամբ: Իսկ նրանք, ովքեր արդեն օգտվում են Ի դրամ Ջունիոր հավելավածից, վստահեցնում են, դրա միջոցով երեխային տալիս են ընտրելու հնարավորություն, միևնույն ժամանակ սովորեցնում ինչպես վարվել փողի հետ, անգամ խնայել:
Ու եվս մեկ նորություն: Ի Դրամ Ջունիորն այսուհետև փոքրիկիներին հնարավորություն կտա առանց մի դրամ ծախսելու զբաղվել բարեգործությամբ: Շատերին հայտնի մի դրամի ուժը նախաձեռնությունը կլինի նաև այստեղ, բայց կկոչվի՝ մի դրամիկի ուժը: Իսկ բարեգործության արշավին միանալու համար, պարզապես պետք է ներբեռնել Idram Junior հավելվածը, գրանցվել ու վճարումները կատարել դրանով: Նախաձեռնության հեղիկները վստահ են սա կօգնի ունենալ ֆինանսապես գրագետ ու սոցիալապես պատասխանատու սերունդ: