10:30-12:30 Խաչիկ գյուղ մասնակի,
10:00-14:00 Հրազդան քաղաք՝ Ջրառատ թաղամաս, Ջրառատի նոր թաղամաս, թիվ 5 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16։00 Մայակովսկի գյուղ, «Արմտոբակո» ընկերություն, «Կոտայք» գարեջրի գործարան, Բալահովիտի կրակադաշտ, Աբովյան քաղաք՝ Բարեկամության փ. 1, 3, 6, 7, 8 շենքեր, Հանրապետության փ. 14 շենք, Պիոներական և Գառնի թաղամասեր, Վոլկովի փակուղի, Էլարի և Կոտայքի թաղամասեր, Զինկոմ, Երևանյան փողոց, Գործկոմի շենք, Հանրապետության փ. 20, 26 28 շենքեր, Երիտասարդական փ. 1,4, 6, 8, 12, 14, 18, 20 շենքեր, Եղբայրության փ. 1, 2 3, 4 շենքեր, Գառնի փ. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12 շենքեր և հարակից բաժանորդներ,
10։30-12։30 Լուսակունք, Խաչաղբյուր, Տորֆավան, Վանևան, Գեղաքար գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Կապավոր» ՍՊԸ, «Անուշ Քնար» և «Գոգա-Սեդա» գազալցակայններ, Վանևանի Զին-մաս, «Յուքոմ», «Վիվա-ՄՏՍ» և «Թիմ Տելեկոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,
10։30-16:30 Վարդենիկ բնակավայրն մասնակի, Ծովինար, Արծվանիստ բնակավայրերն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
13։00-14։30 Ծովակ գյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Յուքոմ», «Վիվա-ՄՏՍ» և «Թիմ Տելեկոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ, «Սևան Ազգային պարկ» ՊՈԱԿ և «Խաչատրյան Սահարոն» ԱՁ,
15։00-17։00 Կարճաղբյուր գյուղ, «Սևանի Իշխան» ՓԲԸ, Կարճաղբյուրի զինմաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Յուքոմ», «Վիվա-ՄՏՍ» և «Թիմ Տելեկոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,