«Արի մեզ մոտ»․ Տեղափոխեք անշարժ գույքի գրավով վարկն ԱրարատԲանկ՝ շահավետ պայմաններով
ԱրարատԲանկը մեկնարկում է նոր ակցիա՝ հանդես գալով անշարժ գույքի գրավով վարկ ունեցողների համար վերաֆինանսավորման գրավիչ առաջարկով։
«Արի մեզ մոտ» ակցիայի շրջանակներում, տեղափոխելով անշարժ գույքի գրավով վարկը այլ ֆինանսական կազմակերպություններից ԱրարատԲանկ՝ կստանաք գործող վարկից 3%-ով ցածր տոկոսադրույք՝ սկսած ընդամենը 14․5%-ից։
Ակցիայի շրջանակներում կարող եք օգտվել ևս մի շարք շահավետ պայմաններից՝ միջնորդավճարի բացակայություն, 3 ամիս մայր գումարի մարման արտոնյալ ժամանակահատված, վարկի պայմանագրային գումարին ևս 30% հավելյալ ֆինանսավորման հնարավորություն, մինչև 15 տարի մարման ժամկետ։
Տեղափոխվող վարկի գումարը 15 մլն ՀՀ դրամը գերազանցելու դեպքում, տեղափոխման հետ կապված ծախսերը կհոգա Բանկը։
Գործում է նաև վարկի տրամադրման պարզեցված՝ առանց եկամուտների վերլուծության տարբերակ, եթե վարկը սպասարկվել է առնվազն 12 ամիս և այդ ընթացքում ժամկետանց օրերը չեն գերազանցել 5-ը։
Վարկը տրամադրվում է հետևյալ պայմաններով․ ժամկետը՝ 3-15 տարի, մինչև 100 մլն ՀՀ դրամ, փաստացի տոկոսադրույքը՝ սկսած 15,51%-ից։
Առաջարկը գործում է մինչև ս․թ․ դեկտեմբերի 30-ը։
Պարզ, արագ, շահավետ՝ «Արի մեզ մոտ»։
Մանրամասների համար այցելեք ԱրարատԲանկի ցանկացած մասնաճյուղ, բանկի պաշտոնական կայք կամ զանգահարեք +374 10 59 23 23:

Under the JOIN US campaign, customers transferring their real estate-secured loans from other financial institutions to AraratBank will receive an interest rate 3% lower than the existing rate, starting from only 14.5%.
Within the frames of the campaign, you can enjoy a number of other benefits such as no commission fee, a three-month grace period for repayment of the principal, an opportunity for up to 30% additional financing on top of the loan contract amount, and a maturity of up to 15 years.
If the amount of the transferred loan exceeds AMD 15 million, the costs related to the loan transfer will be covered by the Bank.
A simplified loan approval process without income analysis is also available for loans that have been serviced for at least 12 months with no more than 5 days of overdue payments during that period. The loan is provided under the following terms: maturity - 3-15 years, loan amount - up to AMD 100 million, actual interest rate - starting from 15.51%.
The offer is valid until December 30, 2025.
Easy, fast, cost-effective - JOIN US.
For more information, please visit any of AraratBank branches, the Bank’s official website or call at +374 10 59 23 23.